Top

Bi'Kutu Mucize Öğretmen Başvurusu

“Sürprizler Mesafeleri Aşsın, Çocuk Gülümsemelerine Ulaşsın!”

Bir Küçük Mucize Derneği olarak her yıl Türkiye'nin farklı bölgelerinde fırsat eşitsizliğiyle mücadele etmek için yaptığımız Bir Küçük Mucize Yolculuklarını bu yıl Bi' Kutu Mucize Projesi'ne taşıdık.

Hazırladığımız TEMASSIZ Mucize Kutuları'nın içerisinde yer alan etkinlik ve atölye malzemelerini sosyo-ekonomik eşitsizliğin hakim olduğu bölgelerde öğrenim gören çocuklarımıza ulaştırmak istiyoruz.

Projemizin ilkokul öğretmenleri aracılığıyla Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki sınıflarımıza ulaşması adına öğretmenlerimizin katılımına açtık.

NOT:Projemiz yalnızca 1,2,3 ve 4. Sınıf öğrencilerine yöneliktir. Başvuracak okullarımız için toplam öğrenci sayısı 100'ü aşmamalıdır. Bir okuldan yalnızca bir sınıf başvuru yapamaz; tüm okulun katılımı gereklidir. (Yalnızca bir öğretmen başvuru yapamaz, başvuru kabul edildiği takdirde tüm okulda uygulanacaktır.)
Başvuruların okulun müdürleri tarafından ya da müdürleri onayıyla yapılması gerekmektedir. Her çocuk için toplam kit bedeli 100₺ olup, proje kapsamında seçilen okullarımız için derneğimiz tarafından karşılanacaktır.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram